Маица - код 912 - светло сива

Нема на залиха
SKU
37776
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Светло сива

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1910 - зелена
  Блуза - код 1910 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 9930 - бело
  Блуза - код 9930 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Кошула - код 5459 - црвена
  Кошула - код 5459 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 883 - кафеава
  Фустан - код 883 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 300 - светло сина
  Блуза - код 300 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Панталони - код 7199 - црна
  Панталони - код 7199 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 7. Фустан - код 9935 - 2 - шарена
  Фустан - код 9935 - 2 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 409 - светло сина
  Фустан - код 409 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 0533 - 2 - шарено
  Блуза - код 0533 - 2 - шарено
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Блуза - код 7131 - црна
  Блуза - код 7131 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71