Маица - код 919 - 1 - црна

Нема на залиха
SKU
37676-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6457 - кремова
  Фустан - код 6457 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 1100 - жолта
  Фустан - код 1100 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 076 - пудра
  Блуза - код 076 - пудра
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Блуза - код 4173 - црна
  Блуза - код 4173 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Џемпер - код 392 - бело
  Џемпер - код 392 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Комплет - код 9414 - виолетова
  Комплет - код 9414 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Јакна - код 1033 - 1 - црна
  Јакна - код 1033 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.972,00
 8. Блуза - код 2219 - розова
  Блуза - код 2219 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фармерки - код 6730 - сина
  Фармерки - код 6730 - сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 10. Фустан - код 1281 - црвена
  Фустан - код 1281 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71