Маица - код 919 - бела

Нема на залиха
SKU
37673-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамска блуза в черно - код 2478
  Маица - код 2478 - 2 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 2594 - 2 - црна
  Фустан - код 2594 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски топ с ефектно деколте в черно - код 1259
  Топ - код 1259 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Комплет - код 6264 - розова
  Комплет - код 6264 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Фустан - код 11893 - праска
  Фустан - код 11893 - праска
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 1610 - црна
  Фустан - код 1610 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Изчистен дамски топ потник с едно рамо в бяло - код 2576
  Топ - код 2576 - 2 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 2535
  Блуза - код 2535
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Кратки панталони - код 4563 - 1 - црна
  Кратки панталони - код 4563 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71