Маица - код 928 - 2 - бела

Нема на залиха
SKU
41409
MKD 522,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 2462 - бело
  Маица - код 2462 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамска тениска с принт в бяло - код 6369
  Маица - код 6369 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Дамска тениска с надпис в бяло - 4454
  Маица - код 4454 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Дамска тениска в бяло - код 2512 - 3
  Маица - код 2512 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамска тениска в бяло с принт - код 2510
  Маица - код 2510 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11486 - 1 - бело
  Блуза - код 11486 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Блуза - код 11615
  Блуза - код 11615
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Блуза - код 4190 - црвена
  Блуза - код 4190 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 3608
  Блуза - код 3608
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 5. Блуза - код 0631 - 2 - бело
  Блуза - код 0631 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Блуза - код 0382 - црна
  Блуза - код 0382 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 2155 - црна
  Фустан - код 2155 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Код 0651 - 1 - црна
  Код 0651 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Комплет - код 0931 - црна
  Комплет - код 0931 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71