Маица - код 933 - црна

Нема на залиха
SKU
37359-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 870 - пудра
  Фустан - код 870 - пудра
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71
 2. Фустан - код 956 - црвена
  Фустан - код 956 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Кошула - код 913 - розова
  Кошула - код 913 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Јакна - код 4033 - розова
  Јакна - код 4033 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Код 422 - 5 - црна
  Код 422 - 5 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 6368 - темно сина
  Фустан - код 6368 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 805 - жолта
  Фустан - код 805 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Кошула - код 5252 - 5 - шарена
  Кошула - код 5252 - 5 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Кардиган - код 4451 - светло сина
  Кардиган - код 4451 - светло сина
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 10. Фустан - код 999 - кафеава
  Фустан - код 999 - кафеава
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71