Маица - код 997 - црна

Нема на залиха
SKU
37258
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 2489 - црна
  Маица - код 2489 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска тениска в черно - код 4496
  Маица - код 4496 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска тениска с принт в черно - код 6369
  Маица - код 6369 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Дамска тениска с принт в черно - код 2547
  Маица - код 2547 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Дамска тениска с принт в черно - код 2547
  Маица - код 2547 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1700 - бело
  Фустан - код 1700 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 2380 - праска
  Блуза - код 2380 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки - код 5292 - црна
  Тренерки - код 5292 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 1471 - 8 - црна
  Блуза - код 1471 - 8 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 1700 - црна
  Фустан - код 1700 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 4157 - пудра
  Блуза - код 4157 - пудра
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Тренерки - код 1236 - црна
  Тренерки - код 1236 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 2190 - 1 - црна
  Блуза - код 2190 - 1 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Фустан - код 6555 - 2 - шарена
  Фустан - код 6555 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 10. Маица - код 1560 - небесно сина
  Маица - код 1560 - небесно сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71