Маичка - код 101 - црна

Нема на залиха
SKU
37940
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Полиестер - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дълъг гащеризон в маслемозелено - код 8836
  Комбинезон - код 8836
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комбинезон - код 7784
  Комбинезон - код 7784
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Блуза - код 1454 - 1
  Блуза - код 1454 - 1
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 0517 - 2 - розова
  Фустан - код 0517 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дуксер - код 0864 - црна
  Дуксер - код 0864 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Атрактивно изрязано дамско боди в черно - код 1279
  Боди - код 1279 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 4204 - црвена
  Блуза - код 4204 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Топ - код 2477 - црна
  Топ - код 2477 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Тренерки - код 4555 - кремова
  Тренерки - код 4555 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 7413 - розова
  Фустан - код 7413 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71