Маичка - код 193 - 1 - црна

Нема на залиха
SKU
38353
ден 522,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 831 - ментол
  Блуза - код 831 - ментол
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Кардиган - код 053 - виолетова
  Кардиган - код 053 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 0005 - розова
  Фустан - код 0005 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Комбинезон - код 2199 - ментол
  Комбинезон - код 2199 - ментол
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Кошула - код 405 - бело
  Кошула - код 405 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Топ - код 5656 - бела
  Топ - код 5656 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Фустан - код 1180 - црна
  Фустан - код 1180 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 123 - циклама
  Фустан - код 123 - циклама
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Блуза - код 5581 - темно сина
  Блуза - код 5581 - темно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 10. Комплет - код 804 - пудра
  Комплет - код 804 - пудра
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71