Маичка - код 209 - 2 - црна

Нема на залиха
SKU
37581-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 7071 - бела
  Блуза - код 7071 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 0489 - светло сина
  Фустан - код 0489 - светло сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 0014 - црвена
  Фустан - код 0014 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 9897 - жолта
  Блуза - код 9897 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Панталони - код 1142 - борда
  Панталони - код 1142 - борда
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 6. Фустан - код 789 - корали
  Фустан - код 789 - корали
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Дуксер - код 3262 - светло сина
  Дуксер - код 3262 - светло сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Блуза - код 6455 - ментол
  Блуза - код 6455 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Фустан - код 513 - црвена
  Фустан - код 513 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Туника - код 9939 - темно сина
  Туника - код 9939 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71