Маичка - код 209 - бело

Нема на залиха
SKU
37582-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6344 - кремова
  Фустан - код 6344 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Тренерки - код 4112 - путер зелена
  Тренерки - код 4112 - путер зелена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 3. Сако - код 4715 - 2 - портокалова
  Сако - код 4715 - 2 - портокалова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Спортски комплет - код 2210 - 3 - капучино
  Спортски комплет - код 2210 - 3 - капучино
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 5. Атрактивен дамски топ с дантела в бяло- код 5577
  Топ - код 5577 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 1488 - бело
  Блуза - код 1488 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамска тениска в черно - код 3701
  Маица - код 3701 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Комплет - код 2213 - 1 - бела
  Комплет - код 2213 - 1 - бела
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 9. Сукња - код 4390 - 1 - небесно сина
  Сукња - код 4390 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Тренерки - код 8081 - црна
  Тренерки - код 8081 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71