Маичка - код 262 - бела

Нема на залиха
SKU
37928
MKD 522,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 10270 - бела
  Топ - код 10270 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 11792 - бело
  Маица - код 11792 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Дамска риза в бяло - код 0638
  Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 6392 - кафеава
  Блуза - код 6392 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Комбинезон - код 7701 - црвена
  Комбинезон - код 7701 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 11808 - ментол
  Фустан - код 11808 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комбинезон - код 7784 - сина
  Комбинезон - код 7784 - сина
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Фустан - код 851 - црвена
  Фустан - код 851 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамска тениска с остро деколте в бяло - код 0589
  Маица - код 0589 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 1350 - 1
  Фустан - код 1350 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71