Маичка - код 324 - бела

Нема на залиха
SKU
38424
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6624 - 2
  Фустан - код 6624 - 2
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 4155 - бело
  Блуза - код 4155 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Маица - код 2923 - 2 - сиво
  Маица - код 2923 - 2 - сиво
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Маица - код 3204 - 3 - црна
  Маица - код 3204 - 3 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 11638 - црна
  Блуза - код 11638 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Маица - код 3350 - црна
  Маица - код 3350 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Свободна дамска туника в бежово - код 11671
  Туника - код 11671
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Фустан - код 1409 - црна
  Фустан - код 1409 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 2949 - зелена
  Фустан - код 2949 - зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Фустан - код 1842
  Фустан - код 1842
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71