Маичка - код 408 - бела

Нема на залиха
SKU
38410
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0936 - бело
  Блуза - код 0936 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Блуза - код 3061 - 5 - црвена
  Блуза - код 3061 - 5 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 6306 - 3 - црна
  Блуза - код 6306 - 3 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамски топ с дантела в черно - код 11701
  Топ - код 11701 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамска тениска в бяло с апликация - код 4322
  Маица - код 4322 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Спортски комплет - код 8035 - 1 - сиво
  Спортски комплет - код 8035 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 7. Фустан - код 211 - кремова
  Фустан - код 211 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Дамски топ с капси в черно - код 11541
  Маичка - код 11541 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Тренерки - код 5845
  Тренерки - код 5845
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Блуза - код 0247 - бело
  Блуза - код 0247 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71