Маичка - код 408 - црна

Нема на залиха
SKU
38411
ден 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 123 - циклама
  Фустан - код 123 - циклама
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Блуза - код 8689 - путер зелена
  Блуза - код 8689 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 742 - жолта
  Фустан - код 742 - жолта
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Дуксер - код 4242 - путер зелена
  Дуксер - код 4242 - путер зелена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 5. Фустан - код 9036 - бело
  Фустан - код 9036 - бело
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Тренерки-долен дел - код 2244 - бело
  Тренерки-долен дел - код 2244 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 477 - бело
  Фустан - код 477 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Блуза - код 4549 - црна
  Блуза - код 4549 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Фустан - код 219 - кремова
  Фустан - код 219 - кремова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Блуза - код 786 - небесно сина
  Блуза - код 786 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71