Маичка - код 408 - розова

Нема на залиха
SKU
38409
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 243 - виолетова
  Блуза - код 243 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 7236 - виолетова
  Фустан - код 7236 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 6100 - црвена
  Фустан - код 6100 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Кошула - код 9990 - 3 - бело
  Кошула - код 9990 - 3 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 744 - црна
  Фустан - код 744 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комплет - код 886 - бела
  Комплет - код 886 - бела
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Спортски комплет - код 183 - црвена
  Спортски комплет - код 183 - црвена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Сако - код 949 - црна
  Сако - код 949 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 2772 - црвена
  Блуза - код 2772 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 2938 - црвена
  Блуза - код 2938 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71