Маичка - код 410 - 1 - розова

Нема на залиха
SKU
37853-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 65 % Полиестер - 35 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2766 - бело
  Фустан - код 2766 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 2470 - 1 - бело
  Фустан - код 2470 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 5766 - бело
  Блуза - код 5766 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Дамска риза в червено с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 2 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2258 - црна
  Фустан - код 2258 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Изчистен дамски топ в черно - код 11551
  Топ - код Код 11551 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 7. Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 395 - кафеава
  Фустан - код 395 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комбинезон - код 4199 - 1 - црвена
  Комбинезон - код 4199 - 1 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 6383 - зелена
  Фустан - код 6383 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71