Маичка - код 410 - бела

Нема на залиха
SKU
37838
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 565 - розова
  Комбинезон - код 565 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 1580 - 2 - розова
  Блуза - код 1580 - 2 - розова
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Фустан - код 2129
  Фустан - код 2129
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Сукња - код 4043 - капучино
  Сукња - код 4043 - капучино
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 4528 - окер
  Фустан - код 4528 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 9296 - сиво
  Блуза - код 9296 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 4191 - црна
  Блуза - код 4191 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Комбинезон - код 565 - виолетова
  Комбинезон - код 565 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Кошула - код 2433 - бело
  Кошула - код 2433 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 809 - бело
  Фустан - код 809 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71