Маичка - код 443 - црна

Нема на залиха
SKU
38202
ден 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиакрил - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 127 - жолта
  Кошула - код 127 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Кратки панталони - код 4747 - небесно сина
  Кратки панталони - код 4747 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 3. Кардиган - код 9595 - розова
  Кардиган - код 9595 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 940 - графитна
  Фустан - код 940 - графитна
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 5. Блуза - код 5451 - кафеава
  Блуза - код 5451 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Јакна - код 7070 - темно сина
  Јакна - код 7070 - темно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Сако - код 2911 - капучино
  Сако - код 2911 - капучино
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Панталони - код 6077 - 6 - сиво
  Панталони - код 6077 - 6 - сиво
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Комплет - код 333 - виолетова
  Комплет - код 333 - виолетова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 10. Блуза - код 4171 - бело
  Блуза - код 4171 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71