Маичка - код 545 - бела

Нема на залиха
SKU
38205
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 816 - црна
  Маица - код 816 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дуксер - код 3262 - борда
  Дуксер - код 3262 - борда
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Фустан - код 415 - жолта
  Фустан - код 415 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 5171 - 4 - црна
  Блуза - код 5171 - 4 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Маица - код 624 - бела
  Маица - код 624 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 1059 - виолетова
  Блуза - код 1059 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 8171 - окер
  Фустан - код 8171 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Маица - код 5233 - бело
  Маица - код 5233 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 236 - црна
  Фустан - код 236 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 4001 - црна
  Блуза - код 4001 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71