Маичка - код 657 - црна

Нема на залиха
SKU
38412
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди в бяло - код 3313
  Боди - код 3313 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Маица - код 1745 - ментол
  Маица - код 1745 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 5964 - црна
  Фустан - код 5964 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Дамски комплект потник и дълга пола в цвят шампанско - код 0888
  Фустан - код 0888
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Спортски комплет - код 13144 - 1 - кафеава
  Спортски комплет - код 13144 - 1 - кафеава
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Сукња - код 0849 - кремова
  Сукња - код 0849 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Дамски бански в цвят капучино рипс - код 6799
  Купачи - код 6799 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 45211 - капучино
  Блуза - код 45211 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Фустан - код 8556 - црна
  Фустан - код 8556 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71