Маичка - код 657 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
38414
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен топ рипс с къдрички в светлосиньо - код 10100
  Код 10100
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Къси панталонки в цвят циклама - код 8256
  Кратки панталони - код 8256 - циклама
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 1272 - бело
  Фустан - код 1272 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Маица - код 6596 - црна
  Маица - код 6596 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 2506 - пудра
  Фустан - код 2506 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Свободна риза в масленозелено - код 8842
  Кошула - код 8842
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 11483 - 5
  Блуза - код 11483 - 5
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Кратки панталони - код 10155 - бело
  Кратки панталони - код 10155 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71