Маичка - код 793 - бела

Нема на залиха
SKU
38422
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 210 - 3 - небесно сина
  Јакна - код 210 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 2.783,71 Регуларна цена MKD 4.813,71
 2. Фармерки - код 2659
  Фармерки - код 2659
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 10122 - бела
  Фустан - код 10122 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Изчистен дамски топ потник рипс в черно - код 2135
  Топ - код 2135 - 2 - црна
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Фустан - код 6954 - бело
  Фустан - код 6954 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 1700 - црна
  Фустан - код 1700 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Маица - код 36755 - бело
  Маица - код 36755 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Дамски бански в бяло - код 6198
  Купачи - код 6198 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комбинезон - код 5622 - виолетова
  Комбинезон - код 5622 - виолетова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Блуза - код 4121 - црна
  Блуза - код 4121 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71