Маичка - код 880 - бела

Нема на залиха
SKU
38233
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Фустан - код 7874 - црна
  Фустан - код 7874 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Атрактивен дамски топ с дантела в бяло- код 5577
  Топ - код 5577 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Атрактивен дамски топ с перли в черно - код 6762
  Топ - код 6762 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Блуза - код 11633 - шарена
  Блуза - код 11633 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Боди - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 5469 - 1
  Фустан - код 5469 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Туника - код 11671
  Туника - код 11671
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Фустан - код 2419 - бело
  Фустан - код 2419 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Јакна - код 4280 - 1 - небесно сина
  Јакна - код 4280 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71