Маичка - код 880 - црна

Нема на залиха
SKU
38232
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4448 - бело
  Блуза - код 4448 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 324 - пудра
  Фустан - код 324 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 1619 - портокалова
  Блуза - код 1619 - портокалова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Јакна - код 9461 - виолетова
  Јакна - код 9461 - виолетова
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 1598 - зелена
  Фустан - код 1598 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комбинезон - код 249 - жолта
  Комбинезон - код 249 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Јакна - код 1319 - 1 - зелена
  Јакна - код 1319 - 1 - зелена
  Најниско MKD 3.712,00 Регуларна цена MKD 4.582,00
 8. Блуза - код 896 - розова
  Блуза - код 896 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Палто - код 9888 - темно виолетова
  Палто - код 9888 - темно виолетова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Фустан - код 324 - темно зелена
  Фустан - код 324 - темно зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71