Маичка - код 880 - розова

Нема на залиха
SKU
38231
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Полиестер - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0991 - црна
  Фустан - код 0991 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 0142 - бело
  Блуза - код 0142 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 2380 - 2
  Блуза - код 2380 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Топ - код 9874
  Топ - код 9874
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Маица - код 2273 - бело
  Маица - код 2273 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Дамски комплект блуза и клин в бежово - код 2297
  Комплет - код 2297 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 7. Къс дамски топ рипс в бяло - код 1265
  Топ - код 1265 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 7783
  Фустан - код 7783
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Маица - код 0511 - бело
  Маица - код 0511 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Изчистен дамски топ потник с едно рамо в черно - код 2576
  Топ - код 2576 - 3 - црна
  Најниско MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71