Маичка - код 929 - црна

Нема на залиха
SKU
38087
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8391
  Фустан - код 8391
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кратки панталони - код 6815 - бело
  Кратки панталони - код 6815 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Тренерки - код 1568 - 3 - црна
  Тренерки - код 1568 - 3 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Комплет - код 2429 - 1 - шарена
  Комплет - код 2429 - 1 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Јакна - код 4315 - 1
  Јакна - код 4315 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Дамска тениска в черно с надпис - код 4318
  Маица - код 4318 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Спортски комплет - код 3018 - 2 - виолетова
  Спортски комплет - код 3018 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 5965 - небесно сина
  Фустан - код 5965 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Атрактивна тениска в бяло - код 4340
  Маица - код 4340 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Стилен дамски гащеризон по тялото в бежово - код 2137
  Комбинезон - код 2137 - 2
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71