Маичка - код 940 - бела

Нема на залиха
SKU
38098
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 7676 - темно сина
  Палто - код 7676 - темно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Фустан - код 5090 - темно сина
  Фустан - код 5090 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Туника - код 143 - розова
  Туника - код 143 - розова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Јакна - код 579 - 1 - борда
  Јакна - код 579 - 1 - борда
  Најниско MKD 1.681,71
 5. Фустан - код 492 - пудра
  Фустан - код 492 - пудра
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Фустан - код 185 - црна
  Фустан - код 185 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 8484 - темно зелена
  Фустан - код 8484 - темно зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комбинезон - код 7000 - светло сина
  Комбинезон - код 7000 - светло сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 7200 - сиво
  Блуза - код 7200 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Блуза - код 6455 - капучино
  Блуза - код 6455 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71