Маичка - код 940 - црна

Нема на залиха
SKU
38152
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 335 - шарено
  Фустан - код 335 - шарено
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 2. Блуза - код 1812 - темно зелена
  Блуза - код 1812 - темно зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Туника - код 3975 - црна
  Туника - код 3975 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 7768 - бело
  Фустан - код 7768 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кошула - код 9898 - тиркизна
  Кошула - код 9898 - тиркизна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 1617 - пудра
  Фустан - код 1617 - пудра
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Фустан - код 625 - црвена
  Фустан - код 625 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Елек - код 8786 - путер зелена
  Елек - код 8786 - путер зелена
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Блуза - код 3732 - пудра
  Блуза - код 3732 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Кардиган - код 9944 - циклама
  Кардиган - код 9944 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71