Маичка - код 941 - црна

Нема на залиха
SKU
38368
ден 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5464 - црна
  Блуза - код 5464 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Кошула - код 5252 - 3 - шарена
  Кошула - код 5252 - 3 - шарена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 741 - жолта
  Фустан - код 741 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 228 - зелена
  Фустан - код 228 - зелена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Комплет - код 651 - бело
  Комплет - код 651 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Маица - код 504 - сина
  Маица - код 504 - сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Кошула - код 657 - светло сина
  Кошула - код 657 - светло сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Фустан - код 802 - окер
  Фустан - код 802 - окер
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Блуза - код 6202 - црвена
  Блуза - код 6202 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Фустан - код 2093 - бело
  Фустан - код 2093 - бело
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71