Маичка - код 959 - бела

Нема на залиха
SKU
38089
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 2297 - 1
  Комплет - код 2297 - 1
  Најниско MKD 1.623,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 2. Блуза - код 5263
  Блуза - код 5263
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Тренерки-долен дел - код 6056 - капучино
  Тренерки-долен дел - код 6056 - капучино
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 2964 - шарено
  Фустан - код 2964 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Панталони - код 5130 - бело
  Панталони - код 5130 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 3320 - виолетова
  Фустан - код 3320 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Спортски комплет - код 2115
  Спортски комплет - код 2115
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Кошула - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Палто - код 9099 - жолта
  Палто - код 9099 - жолта
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Спортски комплет - код 2118 - 1 - сиво
  Спортски комплет - код 2118 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71