Маичка - код 959 - црна

Нема на залиха
SKU
38088
ден 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 137 - кафеава
  Блуза - код 137 - кафеава
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 6619 - небесно сина
  Фустан - код 6619 - небесно сина
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 3. Блуза - код 831 - окер
  Блуза - код 831 - окер
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Комплет - код 0702 - кафеава
  Комплет - код 0702 - кафеава
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 6568 - црна
  Блуза - код 6568 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Комплет - код 4176 - пудра
  Комплет - код 4176 - пудра
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Кардиган - код 4451 - виолетова
  Кардиган - код 4451 - виолетова
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 8. Фустан - код 5514 - 4 - бело
  Фустан - код 5514 - 4 - бело
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 9. Јакна - код 210 - сина
  Јакна - код 210 - сина
  Најниско ден 4.233,71 Регуларна цена ден 4.813,71
 10. Блуза - код 5757 - розова
  Блуза - код 5757 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71