-32%

Палто - код 3839 - кафеава

Нема на залиха
SKU
345616
-32%
Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 2085
  Кратки панталони - код 2085
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Маица - код 2284 - бело
  Маица - код 2284 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Бяла тениска с принт - код 2579
  Маица - код 2579 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 659 - темно сина
  Фустан - код 659 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 4040 - ментол
  Фустан - код 4040 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 2704
  Фустан - код 2704
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Маица - код 3912 - црна
  Маица - код 3912 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Фустан - код 12950
  Фустан - код 12950
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Панталони - код 2109
  Панталони - код 2109
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Блуза - код 2380
  Блуза - код 2380
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71