Палто - код 4767 - 2 - сиво

Нема на залиха
SKU
355606-c
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки-долен дел - код 11719
  Тренерки-долен дел - код 11719
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Къс дамски топ бюстие в неоновозелено - код 2541
  Топ - код 2541
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 3. Блуза - код 11490 - праска
  Блуза - код 11490 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 2104 - виолетова
  Фустан - код 2104 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Дамска пола с връзки в бежово - код 2590
  Сукња - код 2590 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 1454 - праска
  Блуза - код 1454 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Боди - код 1463 - виолетова
  Боди - код 1463 - виолетова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Комплет - код 1266
  Комплет - код 1266
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Комбинезон - код 6282 - црна
  Комбинезон - код 6282 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71