-26%

Палто - код 7676

Нема на залиха
SKU
353761
-26%
Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
Табела на големини

Тежина: 1.1 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Палто - код 9202 - капучино
  Палто - код 9202 - капучино
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11932 - светло сина
  Фустан - код 11932 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Спортски комплет - код 11583
  Спортски комплет - код 11583
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Комплет - код 8520 - шарена
  Комплет - код 8520 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Блуза - код 0177 - тиркизна
  Блуза - код 0177 - тиркизна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комбинезон - код 8189 - црвена
  Комбинезон - код 8189 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 0466 - шарена
  Фустан - код 0466 - шарена
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Фустан - код 11890 - розова
  Фустан - код 11890 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Ефектен дамски топ с връзки в зелено - код 0958
  Топ - код 0958 - зелена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Спортски комплет - код 11627 - циклама
  Спортски комплет - код 11627 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 10. Блуза - код 4254 - бело
  Блуза - код 4254 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.333,71