-30%

Палто - код 9099 - сиво

Нема на залиха
SKU
343426
-30%
Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 0511 - црна
  Маица - код 0511 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Код 1280
  Код 1280
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Топ - код 2410 - 4 - сиво
  Топ - код 2410 - 4 - сиво
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Спортски комплет - код 2601 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2601 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2578
  Фустан - код 2578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комплет - код 6959 - цветна
  Комплет - код 6959 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Комбинезон - код 6757
  Комбинезон - код 6757
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 4140 - црна
  Блуза - код 4140 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Блуза - код 6682 - 1 - кремова
  Блуза - код 6682 - 1 - кремова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамско боди в цвят пудра - код 2918
  Боди - код 2918 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71