Панталони - код 0004 - 2 - црвена

Нема на залиха
SKU
351706-c
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 2297 - 1
  Комплет - код 2297 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 2. Комплет - код 3838 - путер зелена
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Фустан - код 6747 - шарена
  Фустан - код 6747 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 296 - црна
  Фустан - код 296 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Дамски бански в лилаво - код 9142
  Купачи - код 9142 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Тренерки - код 3209 - црна
  Тренерки - код 3209 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Блуза - код 4089 - црна
  Блуза - код 4089 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Разкроена дамска пола в светлорозово - код 7400
  Сукња - код 7400
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дамски комплект тениска и къси панталонки в черно - код 11894
  Комплет - код 11894 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71