Панталони - код 1291 - црна

Нема на залиха
SKU
346516
MKD 811,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 11803 - црна
  Панталони - код 11803 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Панталони - код 2252 - црна
  Панталони - код 2252 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Панталони - код 4464 - црна
  Панталони - код 4464 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Панталони - код 7199 - црна
  Панталони - код 7199 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
Слични производи
 1. Комплет - код 3966 - црна
  Комплет - код 3966 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 6959 - цветна
  Комплет - код 6959 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Комплет - код 4395 - 4 - розова
  Комплет - код 4395 - 4 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Комбинезон - код 0199
  Комбинезон - код 0199
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 7211 - црвена
  Фустан - код 7211 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски комплект потник и къси панталонки в червено - код 3657
  Комплет - код 3657 - 4 - циклама
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Комбинезон - код 1525
  Комбинезон - код 1525
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Маица - код 11802 - црна
  Маица - код 11802 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Атрактивен къс топ рипс в бяло - код 0995
  Топ - код 0995 - бела
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Комплет - код 9954
  Комплет - код 9954
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71