Панталони - код 1325 - бела

Нема на залиха
SKU
349501-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 2613 - 2 - сина
  Комбинезон - код 2613 - 2 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Панталони - код 4464 - капучино
  Панталони - код 4464 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Тренерки - код 4555 - сиво
  Тренерки - код 4555 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Кошула - код 8842 - праска
  Кошула - код 8842 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Комбинезон - код 6861
  Комбинезон - код 6861
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 3341 - 1
  Блуза - код 3341 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фармерки - код 3622 - 2 - небесно сина
  Фармерки - код 3622 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71
 8. Кошула - код 5578 - 1 - црна
  Кошула - код 5578 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фармерки - код 2659 - црна
  Фармерки - код 2659 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71