Ново -23%

Панталони - код 3062 - бело

На залиха
SKU
337816
-23%
Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 496 - 4
  Блуза - код 496 - 4
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Комплет - код 9414
  Комплет - код 9414
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Кардиган - код 4451 - путер зелена
  Кардиган - код 4451 - путер зелена
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 4. Фустан - код 0081 - виолетова
  Фустан - код 0081 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Блуза - код 5321 - жолта
  Блуза - код 5321 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Кардиган - код 2091 - бело
  Кардиган - код 2091 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Блуза - код 5154 - сиво
  Блуза - код 5154 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Фустан - код 745 - небесно сина
  Фустан - код 745 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Сако - код 949 - корали
  Сако - код 949 - корали
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 0900 - црна
  Фустан - код 0900 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71