Ново -23%

Панталони - код 3062 - црна

Нема на залиха
SKU
337831
-23%
Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0588 - црна
  Фустан - код 0588 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Блуза - код 3464 - црна
  Блуза - код 3464 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Блуза - код 970 - црна
  Блуза - код 970 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 2525 - светло сина
  Фустан - код 2525 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Блуза - код 753 - пудра
  Блуза - код 753 - пудра
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Кошула - код 913 - црна
  Кошула - код 913 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 5516 - пудра
  Фустан - код 5516 - пудра
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Блуза - код 4171 - темно сина
  Блуза - код 4171 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Блуза - код 4417 - пудра
  Блуза - код 4417 - пудра
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71