Ново -23%

Панталони - код 3062 - кафеава

На залиха
SKU
337846
-23%
Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 517 - сина
  Код 517 - сина
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 2. Фустан - код 820 - црвена
  Фустан - код 820 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 6622 - црвена
  Фустан - код 6622 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Блуза - код 9897 - светло сина
  Блуза - код 9897 - светло сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 5. Фустан - код 9933 - портокалова
  Фустан - код 9933 - портокалова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 1598 - окер
  Фустан - код 1598 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Палто - код 7709 - црна
  Палто - код 7709 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 8. Фустан - код 7049 - кремова
  Фустан - код 7049 - кремова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 4040 - сина
  Фустан - код 4040 - сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Кошула - код 5081
  Кошула - код 5081
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71