-47%

Панталони - код 3062 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
337891
-47%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 0585 - црна
  Јакна - код 0585 - црна
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 4.639,71
 2. Дамска тениска рипс в светлолилаво с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Топ - код 11777 - црна
  Топ - код 11777 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Топ - код 1284 - ментол
  Топ - код 1284 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Јакна - код 0585 - 1
  Јакна - код 0585 - 1
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 4.639,71
 6. Фустан - код 3858 - шарена
  Фустан - код 3858 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 4374 - црна
  Маица - код 4374 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Спортски комплет - код 11627 - циклама
  Спортски комплет - код 11627 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 9. Маица - код 36755 - бело
  Маица - код 36755 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Свободна дамска тениска с анимация - код 0609 - 3
  Маица - код 0609 - 3 - шарена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71