Ново -23%

Панталони - код 3062 - путер зелена

На залиха
SKU
337801
-23%
Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5641 - ментол
  Блуза - код 5641 - ментол
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 9432
  Блуза - код 9432
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Сако - код 815 - тиркизна
  Сако - код 815 - тиркизна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 619 - светло сина
  Фустан - код 619 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Фустан - код 0367 - црна
  Фустан - код 0367 - црна
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 6. Фустан - код 0040 - капучино
  Фустан - код 0040 - капучино
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 7. Туника - код 992 - розова
  Туника - код 992 - розова
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 8. Блуза - код 0802 - темно сина
  Блуза - код 0802 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 9. Фустан - код 940 - графитна
  Фустан - код 940 - графитна
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 10. Маица - код 690 - виолетова
  Маица - код 690 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71