Ново -23%

Панталони - код 3062 - темно сина

Нема на залиха
SKU
337861
-23%
Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 093 - шарена
  Блуза - код 093 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 7723
  Фустан - код 7723
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 7740 - црна
  Фустан - код 7740 - црна
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 4. Фустан - код 2529 - црна
  Фустан - код 2529 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Тренерки - код 9866 - борда
  Тренерки - код 9866 - борда
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 6. Блуза - код 6012 - бело
  Блуза - код 6012 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Блуза - код 4616 - темно сина
  Блуза - код 4616 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 713 - бело
  Фустан - код 713 - бело
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 9. Фустан - код 2366 - темно сина
  Фустан - код 2366 - темно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Комплет - код 9955 - црна
  Комплет - код 9955 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71