Ново -23%

Панталони - код 3062

На залиха
SKU
337876
-23%
Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2078 - црна
  Фустан - код 2078 - црна
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 2. Комплет - код 5350 - бело
  Комплет - код 5350 - бело
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 3. Комбинезон - код 5623 - темно сина
  Комбинезон - код 5623 - темно сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Фустан - код 745 - зелена
  Фустан - код 745 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Кардиган - код 0372 - небесно сина
  Кардиган - код 0372 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Блуза - код 831 - црвена
  Блуза - код 831 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Блуза - код 786 - виолетова
  Блуза - код 786 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Комплет - код 0028 - зелена
  Комплет - код 0028 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 6364 - окер
  Фустан - код 6364 - окер
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 10. Кардиган - код 0372 - зелена
  Кардиган - код 0372 - зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71