-36%

Панталони - код 954 - кремова

Нема на залиха
SKU
337666
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 3062
  Панталони - код 3062
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Панталони - код 2192 - 2 - кремова
  Панталони - код 2192 - 2 - кремова
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
Слични производи
 1. Блуза - код 6311 - зелена
  Блуза - код 6311 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 600 - виолетова
  Фустан - код 600 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 965 - зелена
  Фустан - код 965 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Кардиган - код 6878 - небесно сина
  Кардиган - код 6878 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Сукња - код 5471 - црна
  Сукња - код 5471 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комплет - код 334 - небесно сина
  Комплет - код 334 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Тренерки - код 9842 - 4 - сиво
  Тренерки - код 9842 - 4 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Тренерки - код 2555 - црна
  Тренерки - код 2555 - црна
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 9. Фустан - код 1429 - темно сина
  Фустан - код 1429 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 9556 - зелена
  Блуза - код 9556 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71