Панталони - код 170 - црна

Нема на залиха
SKU
39901
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 9199 - 1 - црна
  Панталони - код 9199 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Панталони - код 7199 - црна
  Панталони - код 7199 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 3. Панталони - код 8028 - црна
  Панталони - код 8028 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Панталони - код 5052 - црна
  Панталони - код 5052 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Блуза - код 937 - виолетова
  Блуза - код 937 - виолетова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Тренерки - код 5583 - окер
  Тренерки - код 5583 - окер
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 3. Блуза - код 2380 - црна
  Блуза - код 2380 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 238 - црна
  Фустан - код 238 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Панталони - код 8585 - кафеава
  Панталони - код 8585 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 3280 - 7 - бело
  Блуза - код 3280 - 7 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Маица - код 918 - бела
  Маица - код 918 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 324 - пудра
  Фустан - код 324 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комплет - код 6022 - сиво
  Комплет - код 6022 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Комплет - код 0618 - црна
  Комплет - код 0618 - црна
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71