Панталони - код 414 - црна

Нема на залиха
SKU
37511
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски свободен панталон в черно - код 11803
  Панталони - код 11803 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Черен панталон с колан - код 7199
  Панталони - код 7199 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
Слични производи
 1. Спортен комплект потник и панталон в масленозелено - код 1578
  Комплет - код 1578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 5343 - 2 - црвена
  Блуза - код 5343 - 2 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 8899 - светло сина
  Фустан - код 8899 - светло сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Разкроена дамска пола в черно - код 7400
  Сукња - код 7400 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамско боди в цвят праскова - код 2918
  Боди - код 2918 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Топ - код 3432 - бело
  Топ - код 3432 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Комплет - код 2604 - 1 - црна
  Комплет - код 2604 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 6954 - сиво
  Фустан - код 6954 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Кокетна плисирана пола в черно - код 8116
  Сукња - код 8116 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71