Панталони - код 990 - бела

Нема на залиха
SKU
37486
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Елегантен панталон в бяло - код 2985
  Панталони - код 2985 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1597 - 3 - бело
  Блуза - код 1597 - 3 - бело
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Топ - код 2504
  Топ - код 2504
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски бански костюм с връзки в две части в черно - код 9051
  Купачи - код 9051 - 3 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 3610 - 2 - кремова
  Фустан - код 3610 - 2 - кремова
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Тениска с ефектен принт в бежово - код 11944
  Маица - код 11944
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дамска тениска в черно - код 6215
  Маица - код 6215 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Маица - код 6596 - бело
  Маица - код 6596 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамски бански в две части с висока талия в бяло - код 2561
  Купачи - код 2561 - 8 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 10. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71