Панталони - код 990 - црна

Нема на залиха
SKU
37484
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски свободен панталон в черно - код 11803
  Панталони - код 11803 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамски панталон лъскава материя в черно - код 5052
  Панталони - код 5052 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3298 - црна
  Фустан - код 3298 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Маица - код 1560 - розова
  Маица - код 1560 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Маица - код 4363 - бело
  Маица - код 4363 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Код 0780
  Код 0780
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Блуза - код 0142 - бело
  Блуза - код 0142 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 6264 - розова
  Комплет - код 6264 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Блуза - код 11490 - розова
  Блуза - код 11490 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 8840 - небесно сина
  Фустан - код 8840 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Маица - код 3912 - црвена
  Маица - код 3912 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71